Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

Pre zaistenie tvorby, udržiavania, rozvoja a trvalého zlepšovania systému manažmentu kvality v spoločnosti SINEKO Engineering sro vydáva vedenie spoločnosti túto politiku kvality::

  1. Základnou orientáciou spoločnosti je dosiahnuť to, aby sa spoločnosť stala vyhľadávaným obchodným partnerom a dodávateľom v oblasti návrhu, vývoja, výroby, montáže a servisu plastových produktov pre ekológiu, stavebníctvo a priemysel, u ktorého bude vytvorený pocit istoty nielen pre zákazníka, ale aj pre zamestnancov spoločnosti.
  2. Trvalým cieľom je neustále zlepšovanie našej činnosti a zabezpečovanie kvality nami vyrábaných výrobkov.
  3. Vedenie spoločnosti sa plne stotožňuje s požiadavkami noriem ČSN EN ISO radu 9000, to je s princípmi účinného zavádzania a neustáleho zdokonaľovania riadenia procesov ovplyvňujúcich kvalitu výroby v spoločnosti..
  4. Vedenie spoločnosť neustále vytvára potrebné organizačné, personálne a finančné zdroje pre zavedenie, rozvoj a zlepšovanie systému manažmentu kvality.
  5. Významnú spoluúčasť na výrobe našich výrobkov majú naši subdodávatelia, preto s nimi budeme rozvíjať neustálu aktívnu spoluprácu pri objasňovaní vzájomných požiadaviek a ich realizácii.
  6. Vytvárať zodpovedajúce podmienky pre vzdelávanie zamestnancov spoločnosti v oblasti návrhu, vývoja, výroby, montáže a servisu plastových produktov pre ekológiu, stavebníctvo a priemysel.
Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.