Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

Kupujúci si zvolí formu úhrady pri tvorbe objednávky.

1. Platba predom bankovým prevodom

Pokiaľ si kupujúci pri objednávke tovaru vyberie možnosť úhrady kúpnej ceny formou „Bankovým prevodom“, bude kupujúcemu spolu s potvrdením objednávky zaslaný na e-mailovú adresu príkaz k úhrade. Platba je splnená v okamžiku pripísania sumy na účet predávajúceho.

Je teda potrebné mať na pamäti určité časové oneskorenie vzhľadom k bankovým prevodom. Pripísanie sumy na účet predávajúceho môže trvať 1-3 pracovné dni.

Číslo účtu: 4024449265 / 7500

IBAN: SK4275000000004024449265

2. Platba v hotovosti

Pokiaľ si kupujúci pri objednávaní tovaru vyberie možnosť úhrady kúpnej ceny formou „Platba v hotovosti“, zaväzuje sa týmto akceptovať nasledujúce platobné podmienky:

1. Úhrada zálohy vo výške 50% z kúpnej ceny v okamžiku potvrdenia objednávky predávajúcim. Kupujúci uhradí zálohu bankovým prevodom na účet predávajúceho na základe príkazu k úhrade, ktorý mu bude zaslaný súčasne s potvrdením objednávky. Záloha sa považuje za uhradenú v okamžiku pripísania platby na účet predávajúceho.

2. Doplatok zvyšnej časti kúpnej ceny v hotovosti jedným z nasledujúcich spôsobov:

Platba v hotovosti při osobním převzetí zboží

Pokiaľ si kupujúci vyberie platbu v hotovosti v prípade osobného odberu tovaru, v príslušnom výdajnom mieste predávajúceho zaplatí kupujúci zvyšnú časť kúpnej ceny v hotovosti pri osobnom odbere objednaného tovaru. Platba platobnou kartou nebude akceptovaná. Pre Vašu bezpečnosť a ochranu môžete byť požiadaný o predloženie preukazu totožnosti.

Platba v hotovosti dobierkou pri dodaní tovaru na miesto určenia:

Pokiaľ si kupujúci vyberie platbu v hotovosti v prípade dodania objednaného tovaru na miesto určenia prostredníctvom dopravcu, zaplatí kupujúci zvyšnú časť kúpnej ceny tovaru dopravcovi v hotovosti pri dodaní tovaru. Platba platobnou kartou nebude akceptovaná. V tomto prípade sa kupujúci zaväzuje uhradiť navyše spolu s kúpnou cenou aj cenu dobierky.

Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.