Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

FAQ – najčastejšie otázky

Sú nádržky NAUTILUS vhodné do terénu s vysokou hladinou spodnej vody?

Áno sú. Všetky výrobky radu EXTREME Line, sú vďaka revolučnej technológii STEELPLAST concept by SINEKO, ktorá kombinuje pevnosť nerezovej ocele s dokonalou vodonepriepustnosťou prvoakostného polypropylénu, ako jediné na slovenskom trhu určené na inštaláciu aj do prostredia s vysokou hladinou spodnej vody alebo do vodonepriepustných zemín (íl) bez nutnosti obetónovania.

Z čoho sú naše produkty vyrobené?

Všetky naše produkty vyrábame výhradne z polypropylénu 1. akosti a vystužujeme vysokopevnostnou nerezovou oceľou od popredných svetových dodávateľov. Vďaka tomu spojenie vyrábame najodolnejšie jednoplášťové nádrže súčasnosti, ktoré sú vhodné aj do náročných hydrogeologických podmienok bez nutnosti obetónovania.

Aká je sila (hrúbka) plastu, z ktorého sú produkty vyrobené?

Najčastejšie sa používa materiál v hrúbkach od 6 do 10 mm, podľa veľkosti a konštrukcie výrobku. Konštrukcia a statika každého výrobku je navrhnutá vždy tak, aby spoľahlivo slúžila v podmienkach, pre ktoré sú určené. Všetky výrobky sú certifikované a v súlade so slovenskými a európskymi normami.

Ako sa vyrábajú vaše výrobky?

Všetky naše produkty vyrábame polyfúznym zváraním dielov pripravovaných na automatických CNC strojoch z valcovaných, kalibrovaných dosiek z polypropylénu 1. akosti s presne definovanými vlastnosťami v každom bode.

Vďaka konceptu výroby z plastu v kombinácii s vysokopevnostnou nerezovou oceľou, ktorú využívame na konštrukciu našich produktov, sú výsledkom najodolnejšej jednoplášťovej nádrže súčasnosti bez nutnosti obetónovania.

Aké sú výhody polyfúzne zváranej konštrukcie?

Jednoznačne vysoká odolnosť a staticky definované vlastnosti každej časti produktu presne podľa potreby. 

Tento spôsob výroby je výhodou napr. proti spôsobu výroby rotačným tvarovaním (rotomoulding), ktorý principiálne nezaručuje homogenitu plášťa, čo sa kompenzuje napr. zložitým rebrovaním, ktoré však vďaka nedostatkom tejto technológie nemusí zaistiť požadovanú odolnosť a pevnosť.

Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.