Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

FAQ – najčastejšie otázky

Sú nádrže NAUTILUS vhodné do terénu s vysokou hladinou spodnej vody?

Áno, všetky výrobky rady EXTREME Line sú vďaka unikátnemu systému STEELPLAST concept by SINEKO, ktorý kombinuje pevnosť nerezovej ocele s dokonalou vodonepriepustnosťou prvoakostného polypropylénu, ako jediné na slovenskom trhu vhodné na inštaláciu aj do prostredia s vysokou hladinou spodnej vody alebo do vodonepriepustných zemín bez nutnosti obetónovania.

Môžem umiestniť do vodomernej šachty dva vodomery?

Áno, na umiestnenie dvoch vodomerov je vhodná vodomerná šachta VS DK 2, ktorá sa pre tento prípad vybavuje samosvornou priechodkou navyše.

Povolia nám vodárne vašu vodomernú šachtu?

Naše vodomerné šachty sú určené pre individuálnych stavebníkov rovnako ako pre líniové stavby, vykonávané vyššími dodávateľmi najmä pre obce. Bohužiaľ každý správca má svoje vlastné požiadavky a všeobecný štandard neexistuje.

Sú vaše nádrže zvárané?

Áno, všetky naše výrobky sú vyrábané zváraním z prvoakostného polypropylénu od popredných svetových dodávateľov a vďaka unikátnej technológii výroby STEELPLAST concept by SINEKO vyrábame najodolnejšie jednoplášťové nádrže súčasnosti.

Z akého materiálu sú vaše výrobky vyrobené?

Naše výrobky sú založené na unikátnom konštrukčnom systéme STEELPLAST concept by SINEKO, ktorý kombinuje vysokú pevnosť nerezovej ocele s dokonalou vodonepriepustnosťou prvoakostného polypropylénu a vďaka tomu vyrábame najodolnejšie jednoplášťové nádrže súčasnosti, ktoré sú vhodné aj do náročných hydrogeologických podmienok bez nutnosti obetónovania.

Aká je sila (hrúbka) plastu, z ktorého je nádrž vyrobena?

Naše nádrže sú zvárané z homogénnych polypropylénových dosiek s hrúbkou materiálu 6–15 mm podľa statického namáhania konkrétnych častí a v závislosti od celkového konštrukčného riešenia nádrže a jej objemu. Návrh konštrukcie vrátane použitých materiálov je potom overený nezávislým audítorom vydaním výrobkových certifikátov.

Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.