Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

FAQ – najčastejšie otázky

Doprava výrobkov je zadarmo?

Zadarmo rozvážame nie len celé západné Slovensko. Či už si u nás kúpite nádrž, šachtu alebo čističku, dopravu zadarmo máte do Trnavského, Bratislavského, Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja a vybraných okresov z Banskobystrického a Žilinského kraja. Za dopravu do ostatných miest Slovenska zaplatíte iba rozdiel. Stačí vybrať termín a o zbytok sa postaráme.

Doveziete mi zakúpený výrobok na konkrétnu adresu?

Áno, v tom sme jedineční. S nami dopravu výrobku riešiť nemusíte. Zakúpený výrobok vám dovezieme na miesto, ktoré si sami určíte.

Za ako dlho mi výrobok doveziete?

Spravidla do dvoch týždňov od objednania. Akonáhle tovar odovzdáme na expedíciu, budeme Vás o tom informovať prostredníctvom e-mailu a SMS.

Akým autom nádrže vozíte?

Naše výrobky rozvážame ľahkými valníkmi s prívesmi dĺžky 4 až 8 m.

Akým spôsobom môžem za tovar zaplatiť?

Je len na Vás, ako budete chcieť zaplatiť. Našim zákazníkom ponúkame niekoľko možností, ako uhradiť kúpnu cenu výrobku. Pri štandardnom spôsobe úhrady zákazník uhradí zálohovú faktúru a doplatok kúpnej ceny vykoná pri prevzatí tovaru v hotovosti. Môžete si ale zvoliť aj možnosť úhrady celej čiastky v hotovosti pri odovzdaní tovaru, alebo úhradu zálohovej faktúry vo výške 100% kúpnej ceny výrobku.

Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.