Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

FAQ – najčastejšie otázky

Doveziete mi zakúpený výrobok na konkrétnu adresu?

Áno, zakúpený výrobok vám dovezieme zadarmo na miesto, ktoré si sami určíte, a to nielen po celom západnom Slovensku, ale i do vybraných okresov z Banskobystrického a Žilinského kraja. Za dopravu do ostatných miest Slovenska zaplatíte iba rozdiel.

Zložíte mi nádrž priamo do výkopu?

Nádrž sa do výkopu „neskladá“, ale inštaluje. Vzhľadom na technické požiadavky na vlastnosti výkopu a založenie stavby je uloženie nádrže do výkopu predmetom vykonania kompletnej inštalácie nádrže, teda v kompetencii príslušnej odbornej firmy alebo osoby, ktorá inštaláciu vykonáva. Ak máte záujem o komplexnú službu, žiadajte u nás dodávku NA KĽÚČ pre Váš pokoj a pohodlie.

Akým autom nádrže vozíte?

Naše výrobky rozvážame ľahkými valníkmi s prípadným prívesom dĺžky 4 až 8 m. K tomu je potrebné preveriť príjazdovú trasu.

Môžem zaplatiť až po dovoze nádrže na faktúru?

Našim zákazníkom ponúkame niekoľko možností, ako uhradiť kúpnu cenu výrobku. Pri štandardnom spôsobe úhrady zákazník uhradí zálohovú faktúru a doplatok kúpnej ceny vykoná pri prevzatí tovaru v hotovosti. Môžete si ale zvoliť aj možnosť úhrady celej čiastky v hotovosti pri odovzdaní tovaru, alebo úhradu zálohovej faktúry vo výške 100% kúpnej ceny výrobku.

Aké sú termíny dodania?

Spravidla do dvoch týždňov od dátumu uzatvorenia záväznej objednávky.

Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.