Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

FAQ – najčastejšie otázky

Čo bude konzultácia u mňa stáť?

Príchod technika nepredstavuje žiadne dodatočné náklady. Všetky náklady na technickú a organizačnú prípravu potrebnú na bezchybné vykonanie Vašej realizácie na kľúč, teda vrátane miestneho šetrenia vykonaného naším technikom-špecialistom, sú už zahrnuté v cene základnej ponuky podľa cenníka na našich webových stránkach. 

Vzhľadom k časovému rozlíšeniu úkonov miestneho šetrenia a vlastnej realizácie dodávky na kľúč vo vzťahu k DPH však účtujeme úkon miestneho šetrenia samostatne s tým, že celá táto čiastka (vrátane DPH) je následne odpočítaná od konečnej fakturácie dodávky na kľúč ako samostatná položka pre Vašu jednoduchú kontrolu. Teda konzultácia Vás nebude stáť nič naviac.

Môžem svoju predstavu s niekým vopred prebrať?

Svoju predstavu alebo zámer s nami môžete nezáväzne konzultovať kedykoľvek a to pred ale aj v priebehu objednávky. Stačí nám zavolať alebo napísať. Keď nám na seba zanecháte kontakt, zavoláme Vám my. 

Každá naša realizácia na kľúč začína príchodom nášho technika – špecialistu na miesto budúcej realizácie. A práve tu môžete v kľude podrobne prediskutovať Váš zámer. Náš technik Vám navrhne najvýhodnejšie riešenie.

Čo je realizácia na kľúč?

Každá naša realizácia na kľúč začína príchodom technika na miesto budúcej realizácie, ktorý tu vykoná miestne šetrenie - zameria všetko potrebné, starostlivo s Vami prerokuje Váš zámer a navrhne pre Vás najvýhodnejšie riešenie, ako z pohľadu finančnej investície, tak z pohľadu uskutočniteľnosti v mieste realizacie.     

Všetky údaje zistené pri miestnom šetrení budú spracované našimi technikmi a výsledkom bude návrh optimálneho riešenia pre Vás. Teraz už stačí iba Váš súhlas a môžeme sa pustiť do plánovania termínu realizácie.   

V deň realizácie vykonajú naši montážni technici výkopové práce, inštalujú výrobok do výkopu, napoja na kanalizáciu a vykonajú spätný zásyp výkopov vrátane hrubých terénnych úprav. Pokiaľ je súčasťou inštalovaného výrobku nejaké prevádzkové zariadenie (čerpadlá, dúchadlá, atď.), vykonajú naši technici prevádzkovú skúšku a nastavenie. Vy sa nemusíte vôbec o nič starať. Vašu prítomnosť budeme potrebovať len pri zaučovaní obsluhy vášho nového zariadenia.

Ako dlho trvá samotná realizácia na kľúč?

Realizáciu na kľúč zvládneme vo väčšine prípadov počas 1 dňa. Iba v prípadoch, keď inštalujeme viac výrobkov, veľký rozsah dažďovej alebo odpadovej kanalizácie, kompletnú realizáciu dokončujeme v priebehu 2, maximálne 3 dní.

Aké sú termíny realizácie na kľúč?

Vieme, že nie je čas strácať čas, ale všetko chceme starostlivo pripraviť. Náš technik Vás navštívi spravidla do 3 týždňov od objednávky a samotnú realizáciu na kľúč zvládneme do 5-6 týždňov. Na Vaše nové zariadenie sa teda môžete tešiť spravidla do dvoch mesiacov od uzatvorenia objednávky.

Realizujete na kľúč aj v zime?

Nás nič nezastaví. Áno, realizáciu na kľúč vykonávame aj v zime. Iba v prípade extrémne zlých klimatických podmienok (veľa snehu, veľké mrazy),odkladáme realizáciu po dohode s Vami na čo najbližšie priaznivejšie obdobie.

Cena, ktorú vidím na vašom webe je konečná?

Áno, cena na našom webe je konečná. Zahŕňa všetko nevyhnutné pre zaistenie základnej funkcie zariadenia v bežných podmienkach, zahŕňa aj miestne šetrenie vykonané u Vás naším technikom, technologickú a organizačnú prípravu, dopravu na miesto, zemné práce, osadenie do výkopu, napojenie, sprevádzkovanie a spätný zásyp vrátane hrubých terénnych úprav.

Môže dôjsť k navýšeniu ceny?

U nás nie. Cena sa môže zvýšiť iba na základe Vašich nadštandardných požiadaviek v rámci akcie (napr. vybudovanie nátokovej alebo odtokovej kanalizácie, dodávka čerpadla atď.). 

Takže cenu si z prvopočiatku svojim výberom riadite len vy a je teda len na Vás, čo si budete priať z našej ponuky doplniť.

Čo všetko pre mňa môžete urobiť?

Dopraviť výrobok, dodať dažďovú kanalizáciu vrátane geigerov, dodať odpadové kanalizácie, zabudovať akýkoľvek náš výrobok z našej ponuky na kľúč vrátane vsaku, zemné filtre, vykonať výtlaky pre čerpacie nádrže, dodať čerpadlá, vodomerné šachty. 

Je toho skutočne veľa čo vieme. V podstate čokoľvek na čo si spomeniete.

Kde vykonávate realizáciu na kľúč?

Realizácie na kľúč vykonávame za rovnakú cenu nielen po celom západnom Slovensku, ale aj do vybraných okresov z Banskobystrického a Žilinského kraja.

Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.