Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

Plastový septik NAUTILUS® 7 m³ "na kľúč"

Na kľúč

Pre vás, kto nechcete venovať množstvo voľných víkendov alebo rovno celú dovolenku na zaisťovanie a nákup materiálu, organizovanie a koordinovanie celého radu subdodávateľov, a to všetko s rizikom neistého výsledku, máme pripravený náš jedinečný produkt „Dodávka NA KĽÚČ", všetko s garantovaným výsledkom a zárukou za funkčnosť celého systému od jedného dodávateľa. 

Na vás potom už len zostane užiť si svoj voľný čas bez starostí a venovať ho odpočinku, rodine alebo svojim koníčkom.

Čítať ďalej
Dostupné ihneď
3 888,00 €
s DPH 20 %
3 240,00 € bez DPH
Varianty produktu:
Plastový septik NAUTILUS® 3 m³ HARD line - do sucha Skladom
1 008,00 € DPH 20 %
Plastový septik NAUTILUS® 3 m³ EXTREME line - do vody Skladom
1 128,00 € DPH 20 %
Plastový septik NAUTILUS® 3 m³ "na kľúč" Dostupné ihneď
3 312,00 € DPH 20 %
Zobraziť viac variant
Potrebujete pomôcť? - ilustrační obrázek
Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090 (Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)
Dekorácia Dekorácia

Výhody realizácie na kľúč s námi

Konzultácia u Vás doma
Zariadime projekt Vašej nádrže
Kompletná montáž vrátane výkopu a zásypu
S garanciou kvality a zárukou od jedného dodávateľa

Popis produktu

Ukážková realizácia nádrže na dažďovú vodu

Plastový septik NAUTILUS® 7 m³ "na kľúč"

Na prvý pohľad to vyzerá celkom jednoducho a od suseda alebo v krčme sa dozviete, že na tom nie je čo pokaziť. K tomu sa dá povedať – áno, ale iba ak ste odborník v danej oblasti.    

Každá inštalácia je jedinečný projekt a dobrá príprava zaručuje dobrý výsledok, a preto naša Dodávka „NA KĽÚČ“ začína príchodom nášho technika – špecialistu (nie bagristu alebo remeselníka či inštalatéra) na miesto budúcej realizácie, ktorý tu vykoná miestne šetrenie. Ten tu s vami prerokuje váš zámer, prekonzultujete spolu všetky dôležité detaily a prípadne vám navrhne najvýhodnejšie riešenie. Potom zameria a zaznamená všetky dáta potrebné na spracovanie podkladov na zabezpečenie prípravy a bezchybného vykonania kompletnej inštalácie.

Úskalím pri inštaláciách vykonávaných svojpomocne alebo s bágristom, je zaistenie a koordinácia dodávok materiálu jednotlivých profesií na realizáciu celého diela a dohliadnuť aby všetko klapalo. Inštalácia nádrže, čističky rozhodne nie je len o tom vykopať na záhrade dieru, niečo do nej strčiť a potom to zase zasypať. Základom každej inštalácie je správne osadenie nádrže do výkopu a vykonanie opatrení rešpektujúcich vlastnosti terénu. Inštalované zariadenie je ďalej potrebné napojiť na kanalizácie a ďalšie súvisiace siete, napríklad prívod elektriny, potrubie pre výtlak, vodovodný rad, atď. Každý výrobok má navyše svoje špecifiká, ktoré vyžadujú určitú odbornosť, a správne nainštalovať kompletné vybavenie nádrže na dažďovú vodu alebo sprevádzkovať ČOV nie je úplne jednoduché. 

Naša Dodávka NA KĽÚČ vás všetkých týchto starostí a rizík zbavuje. Zaistíme všetky subdodávky a naši technici disponujú všetkými odbornosťami potrebnými na vykonanie komplexnej inštalácie vrátane inštalácie potrebného príslušenstva. Navyše vás v rámci našej Dodávky NA KĽÚČ zoznámia s obsluhou a správnym používaním výrobku.   

plastový trojkomorový septik
Ako bývať ako žiť - realizácia na kľúč

Ďalej existuje množstvo mýtov, na ktoré už mnoho stavebníkov doplatilo. Napríklad málokto vie, že betón nerieši všetko. Kameňom úrazu je spodná voda. Betón len znižuje namáhanie nádrže zvodnenou zeminou, a pokiaľ nádrž nie je dostatočne staticky dimenzovaná, dôjde k jej zborteniu aj napriek obetónovaniu vplyvom priesaku vody z okolitého terénu. Navyše obetónovaním nádrže vzniká nový produkt z hľadiska technického i legislatívneho a pokiaľ ste obetónovanie vykonali svojpomocne, alebo ho vykonal bagrista či stavebná firma, ktorý inštaláciu a obetónovanie vykonal, potom domôcť sa nápravy alebo náhrady prípadných škôd u výrobcu nádrže je veľmi zložité, ak nie nemožné.  

S našou Dodávkou NA KĽÚČ vám nič z toho nehrozí. Inštalujeme iba vlastné výrobky na báze konštrukčného konceptu STEELPLAST® ktorého výsledkom sú najodolnejšie jednoplášťové nádrže súčasnosti a všetko máte od jedného dodávateľa bez starostí a rizík, s garanciou výsledku so zárukou na celé dielo.  
Veľa našich zákazníkov už spontánne ocenilo eleganciu a následné výhody našej inštalácie NA KĽÚČ. Nechajte sa inšpirovať.

Napísali o produkte

5
„Kompletná dodávka vrátane inštalácie, nemuseli sme sa o nič starať, pre laikov ideálna voľba.“
BM
Brigant Marcel Malacky
Celkové hodnotenie
5
1 recenzia

Prečo si zvoliť nás

Ilustračný obrázok inštalácie na kľúč
Naše inštalácie na kľúč
  • Doprava zadarmo
  • Výkopové práce v cene
  • Inštalácie a napájanie
Zobraziť viac
Dekorácia
Ilustračný obrázok zariadíme projekt
Doprava
  • Dopravu vyriešime za vás
  • Vlastný vozový park
  • Profesionálni vodiči
Zobraziť viac
Dekorácia
Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.