Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

Domová čistička BC4 BASIC SAM "na kľúč"

Na kľúč

Pre Vás, kto nechcete venovať množstvo voľných víkendov alebo rovno celú dovolenku na zaisťovanie a nákup materiálu, organizovanie a koordinovanie celého radu subdodávateľov, a to všetko s rizikom neistého výsledku, máme pripravený náš jedinečný produkt „Dodávka NA KĽÚČ“, všetko s zaručeným výsledkom a zárukou za funkčnosť celého systému od jedného dodávateľa.

Na Vás potom už len zostane užiť si svoj voľný čas bez starostí a venovať ho odpočinku, rodine alebo svojim koníčkom. 

Čítať ďalej
Dostupné ihneď
4 248,30 €
s DPH 20 %
Pôvodná cena  4 773,40 €
11% zľava  – ušetrite 525,10 €
3 540,20 € bez DPH
Varianty produktu:
Domová čistička BC 4 BASIC SAM Skladom
1 980,00 € DPH 20 %
Domová čistička BC 4 OPTIMA SAM Skladom
2 222,40 € DPH 20 %
Domová čistička BC 6 BASIC SAM Skladom
2 327,00 € DPH 20 %
Zobraziť viac variant
Potrebujete pomôcť? - ilustrační obrázek
Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090 (Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)
Dekorácia Dekorácia

Výhody realizácie na kľúč s námi

Konzultácia u Vás doma
Zariadime projekt Vašej nádrže
Kompletná montáž vrátane výkopu a zásypu
S garanciou kvality a zárukou od jedného dodávateľa

Popis produktu

Ukážková realizácia nádrže na dažďovú vodu

Domová čistička BC4 BASIC SAM "na kľúč"

Na prvý pohľad to vyzerá celkom jednoducho a od suseda alebo v krčme sa dozviete, že na tom nie je čo pokaziť. K tomu sa dá povedať – možno, ale iba ak ste odborník v danej oblasti.    

Každá inštalácia je jedinečný projekt a dobrá príprava limituje výsledok, a preto naša Dodávka "NA KĽÚČ" začína príchodom nášho technika – špecialistu (nie bágristu alebo remeselníka či inštalatéra) na miesto budúcej realizácie, ktorý tu vykoná miestne šetrenie. Ten tu s vami prerokuje váš zámer, opýta sa vás na všetky dôležité detaily a prípadne vám navrhne výhodnejšie riešenie. Až potom zameria a zaznamená všetky dáta potrebné na spracovanie podkladov pre zaistenie prípravy a bezchybného vykonania kompletnej inštalácie.

Úskalím pri inštaláciách vykonávaných svojpomocne alebo s bágristom, je zaistenie a koordinácia dodávok materiálu jednotlivých profesií na realizáciu celého diela a dohliadnuť aby všetko klapalo. Inštalácia nádrže, čističky rozhodne nie je len o tom vykopať na záhrade dieru, niečo do nej strčiť a potom to zase zasypať. Základom každej inštalácie je správne osadenie nádrže do výkopu a vykonanie opatrení rešpektujúcich vlastnosti terénu. Inštalované zariadenie je ďalej potrebné napojiť na kanalizácie a ďalšie súvisiace siete, napríklad prívod elektriny, potrubie pre výtlak, vodovodný rad, atď. Každý výrobok má navyše svoje špecifiká, ktoré vyžadujú určitú odbornosť, a správne nainštalovať kompletné vybavenie nádrže na dažďovú vodu alebo sprevádzkovať ČOV nie je úplne jednoduché. 

Naša Dodávka NA KĽÚČ vás všetkých týchto starostí a rizík zbavuje. Zaistíme všetky subdodávky a naši technici disponujú všetkými odbornosťami potrebnými na vykonanie komplexnej inštalácie vrátane inštalácie potrebného príslušenstva. Navyše vás v rámci našej Dodávky NA KĽÚČ zoznámia s obsluhou a správnym používaním výrobku.   

domová čistička odpadových vôd
Ako bývať ako žiť - realizácia na kľúč

Ďalej existuje množstvo mýtov, na ktoré už mnoho stavebníkov doplatilo. Napríklad málokto vie, že betón nerieši všetko. Kameňom úrazu je spodná voda. Betón len znižuje namáhanie nádrže zvodnenou zeminou, a pokiaľ nádrž nie je dostatočne staticky dimenzovaná, dôjde k jej zborteniu aj napriek obetónovaniu vplyvom priesaku vody z okolitého terénu. Navyše obetónovaním nádrže vzniká nový produkt z hľadiska technického i legislatívneho a pokiaľ ste obetónovanie vykonali svojpomocne, alebo ho vykonal bagrista či stavebná firma, ktorý inštaláciu a obetónovanie vykonal, potom domôcť sa nápravy alebo náhrady prípadných škôd u výrobcu nádrže je veľmi zložité, ak nie nemožné.  

S našou Dodávkou NA KĽÚČ vám nič z toho nehrozí. Inštalujeme iba vlastné výrobky na báze konštrukčného konceptu STEELPLAST® ktorého výsledkom sú najodolnejšie jednoplášťové nádrže súčasnosti a všetko máte od jedného dodávateľa bez starostí a rizík, s garanciou výsledku so zárukou na celé dielo.  
Veľa našich zákazníkov už spontánne ocenilo eleganciu a následné výhody našej inštalácie NA KĽÚČ. Nechajte sa inšpirovať.

Napísali o produkte

5
„Nie som technický typ, preto som si nechal čističku zabudovať firmou Sineko, čističku dali do prevádzky, som spokojný a odporúčam všetkým, kto sa na to necíti.“
PK
Peter Krajíček Dedinka
5
„Všetko v poriadku, technik, ktorý prišiel miesto zamerať, bol profesionál.“
VF
Vladimír F. Lysá pod Makytou
5
„Túto čističku odporúčam, vynikajúca komunikácia, ešte odbornejšia inštalácia, poradia, pomôžu.“
MT
M. Tuček Solčianky
5
„ČOV máme v prevádzke od r.2018. Sme maximálne spokojní. Dodanie a montáž bola bezproblémová, výborná komunikácia a servis. Zamestnanci poradia a pomôžu. Vašu čističku môžeme odporučiť.“
PB
Pavel Benko Bratislava
5
„Dobrý deň, čistička je na svojom mieste. Všetko funguje ako má. Chcel by som poďakovať všetkým, čo tu dnes boli. Bolo tu veľa firiem, ale takýto prístup a vykonaná práca sa len tak nevidia. S radosťou vás odporučím ďalej. Ešte raz ďakujem aj vám.“
KJ
Karol J. Šurany
5
„ČOV máme od května a jsme maximálně spokojení. Ze začátku jsme se obávali, zda bude fungovat jak má, jaké čistící prostředky používat, ale po měsíci ani nevíme, že ji máme. Určitě dobrá zkušenost, doporučuji.“
ŠC
Štěpán C. Kunín
5
„Montážnici boli starostliví, obsluhu ČOV mi vysvetlili, ja ako laik som to milo rád privítal.“
K
Karol Komjatice
Celkové hodnotenie
5
7 recenzií

Prečo si zvoliť nás

Ilustračný obrázok inštalácie na kľúč
Naše inštalácie na kľúč
  • Doprava zadarmo
  • Výkopové práce v cene
  • Inštalácie a napájanie
Zobraziť viac
Dekorácia
Ilustračný obrázok zariadíme projekt
Doprava
  • Dopravu vyriešime za vás
  • Vlastný vozový park
  • Profesionálni vodiči
Zobraziť viac
Dekorácia
Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.