Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

Akumulačná nádrž NAUTILUS® 6 m³ "na kľúč"

20% zľava

Pre vás, kto nechcete venovať množstvo voľných víkendov alebo rovno celú dovolenku na zaisťovanie a nákup materiálu, organizovanie a koordinovanie celého radu subdodávateľov, a to všetko s rizikom neistého výsledku, máme pripravený náš jedinečný produkt „Dodávka NA KĽÚČ", všetko s garantovaným výsledkom a zárukou za funkčnosť celého systému od jedného dodávateľa, na vás potom už len zostane užiť si svoj voľný čas bez starostí a venovať ho odpočinku, rodine alebo svojim koníčkom. 

Čítať ďalej
Dostupné ihneď
3 096,00 €
s DPH 20 %
Pôvodná cena  3 870,00 €
20% zľava  – ušetrite 774,00 €
2 580,00 € bez DPH
Varianty produktu:
Akumulačná nádrž NAUTILUS® 3 m³ HARD line - do sucha Skladom
792,00 € DPH 20 %
Akumulačná nádrž NAUTILUS® 3 m³ EXTREME line - do vody Skladom
960,00 € DPH 20 %
Akumulačná nádrž NAUTILUS® 3 m³ "na kľúč" Dostupné ihneď
2 496,00 € DPH 20 %
Zobraziť viac variant
Potrebujete pomôcť? - ilustrační obrázek
Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090 (Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)
Dekorácia Dekorácia

Popis produktu

akumulačná nádrž na dažďovú vodu

Akumulačná nádrž NAUTILUS® 6 m³ "na kľúč"


Na prvý pohľad to vyzerá celkom jednoducho a od suseda alebo v krčme sa dozviete, že na tom nie je čo pokaziť. K tomu sa dá povedať – možno, ale iba ak ste odborník v danej oblasti.     

Každá inštalácia je jedinečný projekt a dobrá príprava limituje výsledok, a preto naša Dodávka "NA KĽÚČ" začína príchodom nášho technika – špecialistu (nie bágristu alebo remeselníka či inštalatéra) na miesto budúcej realizácie, ktorý tu vykoná miestne šetrenie. Ten tu s vami prerokuje váš zámer, opýta sa vás na všetky dôležité detaily a prípadne vám navrhne výhodnejšie riešenie. Až potom zameria a zaznamená všetky dáta potrebné na spracovanie podkladov pre zaistenie prípravy a bezchybného vykonania kompletnej inštalácie.


Úskalím pri inštaláciách vykonávaných svojpomocne alebo s bágristom, je zaistenie a koordinácia dodávok materiálu jednotlivých profesií na realizáciu celého diela a dohliadnuťtím aby všetko klapalo. Inštalácia nádrže,čističky rozhodne nie je len o tom vykopať na záhrade dieru, niečo do nej strčiť a potom to zase zasypať. Základom každej inštalácie je správne osadenie nádrže do výkopu a vykonanie opatrení rešpektujúcich vlastnosti terénu. Inštalované zariadenie je ďalej potrebné napojiť na kanalizácie a ďalšie súvisiace siete, napríklad prívod elektriny, potrubie pre výtlak, vodovodný rad, atď. Každý výrobok má navyše svoje špecifiká, ktoré vyžadujú určitú odbornosť, a správne nainštalovať kompletné vybavenie nádrže na dažďovú vodu alebo sprevádzkovať ČOV nie je úplne jednoduché. 

Naša Dodávka NA KĽÚČ vás všetkých týchto starostí a rizík zbavuje. Zaistíme všetky subdodávky a naši technici disponujú všetkými odbornosťami potrebnými na vykonanie komplexnej inštalácie vrátane inštalácie potrebného príslušenstva. Navyše vás v rámci našej Dodávky NA KĽÚČ zoznámia s obsluhou a správnym používaním výrobku. 

Ďalej existuje množstvo mýtov, na ktoré už mnoho stavebníkov doplatilo. Napríklad málokto vie, že betón nerieši všetko. Kameňom úrazu je spodná voda. Betón len znižuje namáhanie nádrže zvodnenou zeminou, a pokiaľ nádrž nie je dostatočne staticky dimenzovaná, dôjde k jej zborteniu aj napriek obetónovaniu vplyvom priesaku vody z okolitého terénu. Navyše obetónovaním nádrže vzniká nový produkt z hľadiska technického i legislatívneho a pokiaľ ste obetónovanie vykonali svojpomocne, alebo ho vykonal bagrista či stavebná firma, ktorý inštaláciu a obetónovanie vykonal, potom domôcť sa nápravy alebo náhrady prípadných škôd u výrobcu nádrže je veľmi zložité, ak nie nemožné.  

S našou Dodávkou NA KĽÚČ vám nič z toho nehrozí. Inštalujeme iba vlastné výrobky na báze konštrukčného konceptu STEELPLAST® ktorého výsledkom sú najodolnejšie jednoplášťové nádrže súčasnosti a všetko máte od jedného dodávateľa bez starostí a rizík, s garanciou výsledku so zárukou na celé dielo.   

Napísali o produkte

5
„Profesionálny prístup, ochotný personál, dobré poradenstvo, maximálna spokojnosť.“
T
T.S. Pastuchov
5
„Nádrž mám zabudovanú už druhý rok. Nebol žiadny problém s dodávkou a usadením.“
SJ
Stanislav Jánošík Smolenice
5
„Pri výbere nádrže boli pracovníci veľmi ochotní, odborne poradili, dohodnutý termín realizácie dodržali. Túto firmu môžem odporučiť každému. Touto cestou by som sa chcel poďakovať.“
EP
Ernest Prázdnovský Jarabá
5
„Som úplne rád, že som si vybral túto firmu na realizáciu na kľúč. Rýchlosť a precíznosť!“
M
Mário Svrbice
5
„Profesionálne riešenie zadania, objednávky aj práce, ústretovosť a komunikácia.“
TZ
Tóthová Zuzana Jablonová
Celkové hodnotenie
5
5 recenzií

Prečo si zvoliť nás

Ilustračný obrázok inštalácie na kľúč
Naše inštalácie na kľúč
  • Doprava zadarmo
  • Výkopové práce v cene
  • Inštalácie a napájanie
Zobraziť viac
Dekorácia
Ilustračný obrázok zariadíme projekt
Doprava
  • Dopravu vyriešime za vás
  • Vlastný vozový park
  • Profesionálni vodiči
Zobraziť viac
Dekorácia
Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.