Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)
Ilustrační koláž - Chráníme budúcnosť vody

Chráníme budúcnosť vody

Voda nie je nekonečná. Veľmi ju potrebujeme, ale málo myslíme na to, odkiaľ ju berieme, koľko jej zostáva a kam sa stráca. Preto sme si dali za cieľ chrániť budúcnosť vody a postarať sa o to, aby jej bol vždy dostatok. Lepšia budúcnosť je voľba.

  • Sme zodpovední. Naše výrobky neuvoľňujú mikroplasty ani inak neškodia.
  • Berieme to vážne. Veríme vo svoju prácu a preto ju robíme poriadne.
  • Myslíme dopredu. Používame odolné materiály najvyššej kvality s dlhou životnosťou.

Všetko iba z našej dielne.

Všetko, čo ponúkame, sami používame. Produkty pre Vás priamo navrhujeme, vyrábame, inštalujeme a sme Vám kdekoľvek nablízku. Tak to podľa nás má byť.

  • Sme Slováci. 100 % našich produktov preto vzniká v SR.
  • Inštalácie a projekty realizujeme kompletne na kľúč.
  • Vlastné patenty nám nie sú cudzie. Preto máme nádrže, ktoré nepotrebujú betón.
Ilustračná koláž - Všetko iba z našej dielne
Ilustračná koláž - Veríme tomu, čo robíme

Veríme tomu, čo robíme. Už vyše 20 rokov

Vďaka dlhoročnej skúsenosti v oblasti ekologického vodohospodárstva rodinných domov nás nezaskočia ani najnáročnejšie inštalácie, terén ani úrady.

  • Sme tu už od roku 1994 a rukami nám prešlo cez 20 000 úspešných inštalácií.
  • SINEKO poznajú aj bratia. Sme špička v Čechách aj na Slovensku.
  • Vieme sa dohovoriť. Každý projekt je pre nás unikátny a ideme doň naplno.

Napísali o nás

Dobrý deň, dovoľte mi poďakovať zamestnancom spoločnosti SINEKO za perfektnú spoluprácu a pomoc pri realizácii mojej zákazky „na kľúč“. Obchodné zaistenie, predrealizačná príprava miestnym šetrením i samotná realizácia zákazky v mieste boli na vysokej profesionálnej úrovni, navyše nechýbala potrebná ľudskosť a záujem pri riešení potrieb klienta. Presne tak si predstavujem prístup výrobcu zariadenia a zároveň aj dodávateľa všetkých realizačných prác „na kľúč“. Veľa úspechov celej Vašej firme praje Rado

Dobrý deň, dovoľujeme sa Vám poďakovať za ochotu a ústretovosť, ktorú ste nám vždy venovali. Zároveň ďakujeme Vašim technikom, ktorí nádrž realizovali na mieste. Nenastala jediná komplikácia, sú výborní. Ďakujeme za dokončenie diela a prajeme len všetko dobré. Pokiaľ by ste nám mohli poslať z realizácie fotografie, vopred ďakujeme. Srdečne zdraví Zdenko a Linda M.

Dobrý deň, včera prebehla úspešne inštalácia nádoby na dažďovú vodu, chlapi boli šikovní a počasie prialo :). Ďakujem. S pozdravom Jano

J

Dobrý deň, týmto spôsobom by som chcel poďakovať vašej firme a predovšetkým jej zamestnancom za excelentný prístup pri realizácii systému na zber dažďovej vody. Od prvopočiatku bola s vašimi zamestnancami skvelá spolupráca a to od samotného zamerania projektu, cez administratívne úkony vašich pracovníčok až po samotné usadenie nádrže na dažďovú vodu a jej pripojenie k domu, ktorí vykonali Vaši dvaja pracovníci dňa 9. apríla 2020 u nás vo Svätom Kríži. Na všetkých stupňoch išlo o bezchybnú činnosť, príkladne na seba nadväzujúcu. Systém bez problémov funguje tak, ako bolo dohodnuté, vami odporúčaná firma spracovala odborný posudok rovnako bezchybne a rýchlo. Prosím o odovzdanie poďakovania všetkým týmto vašim ľuďom a verím, že vo vašej spoločnosti budú aj naďalej vykonávať svoju činnosť takto profesionálne. S prianím pekného dňa Tomáš.

TP

Tomáš P.

Svätý Kríž

Dobrý deň, minulý týždeň sa úspešne podarila realizácia akumulačnej nádoby NAUTILUS 7 m3 a ČOV v Liptovskom Mikuláši. Chcem Vám za org. prípravu a tímu pracovníkov poďakovať nielen za kvalitne odvedenú prácu, ale aj za priebežnú komunikáciu, trpezlivosť s obavami stavebníka (neistota vhodného počasia, prejazdnosť strojov, hlboké výkopy, včasné zavodnenie nádob, prepojenie na zvody strechy a pod.) a samotné zaškolenie s následnou prevádzkou zariadenia . Bol som milo prekvapený, že ani intenzívny dážď práce neprerušil a všetko sa podarilo dokončiť v plánovanom čase. S prianím všetkého dobrého!

Dobrý deň, chcela by som Vám touto cestou poďakovať za ochotu a ústretovosť a pekne odvedenú prácu a hlavne veľké vďaka vašim technikom. Bola som veľmi prekvapená ich skúsenosťami, pracovitosťou a rýchlosťou. Takže ešte raz ďakujem za všetko. S pozdravom Olga.

OK

Olga K.

Poprad

Dobrý deň, čistička je na svojom mieste. Všetko funguje ako má. Chcel by som poďakovať všetkým, čo tu dnes boli. Bolo tu veľa firiem, ale takýto prístup a vykonaná práca sa len tak nevidia. S radosťou vás odporučím ďalej. Ešte raz ďakujem aj vám.

MA

Martin A.

Bielovce

Krásné ráno, ešte raz som vám všetkým chcel poďakovať za profesionálne odvedenú prácu pri realizácii našej žumpy. Všetko prebehlo podľa mojich predstáv. Aj následná úprava pozemku je odvedená na jedničku, ďakujem a prajem mnoho pozitívnych zákaziek. S prianím pekného dňa!

RM

Radek M.

Štůrovo

Dobrý deň, ďakujeme touto cestou celej spoločnosti SINEKO za realizáciu našej objednávky 12m3 nádoby na dažďovú vodu. Všetko prebehlo hladko a bez komplikácií, za čo ďakujeme nielen Vám ako skvelej komunikačnej spojke z obchodného oddelenia, ale aj pánovi Tománkovi, ktorý vykonal presnú technickú prípravu a obhliadku miesta určenia a pánom Foltovi a Biolkovi, ktorí vykonali faktickú realizáciu s veľkou skúsenosťou as minimalizáciou škôd na záhrade. Vašu firmu budeme vrelo odporúčať ostatným prípadným záujemcom, ďakujeme a prajeme mnoho vydarených zákaziek nielen v roku 2019! Krásne sviatky prajú všetkým!

DM

Dobrý deň, ospravedlňujem sa, že píšem trošku neskôr ako som pôvodne zamýšľal, ale som sa k tomu naozaj skôr nedostal. Chcel by som firme SINEKO poďakovať za skvelú prácu vykonanú u mňa na pozemku pri inštalácii nádrže na dažďovku. Všetko prebehlo skvele. Chlapi boli naozajstní profíci. Všetko im šlo ako po masle, na všetkom sa s nimi dalo dohovoriť a podľa môjho názoru odviedli výbornú prácu. Som naozaj rád, že som si zvolil práve firmu SINEKO. S technikom bola výborná komunikácia a spolupráca. Všetko, na čom sme sa dohodli, do bodky platilo, aj napriek tomu, že som nebol úplne jednoduchý zákazník. Kupa vecí sa menila, posúvala atď. pretože som neustále nemal čas. Vo všetkom ste mi vyšli v ústrety, čo vo mne zanechalo veľký dojem. Prial by som si viac takýchto spoluprác. Svet by bol hneď o niečo krajší :-) Majte sa krásne a až budem mať cestu okolo Hlohovca, určite očakávajte moju návštevu.

IP

Ing. Petr H.

Bratislava

Dobrý deň. Dňa 24.7.2019 Vaša firma a Vaši zamestnanci inštalovali nádrž v obci Bodíky. Za seba uvádzam, že ďakujem veľmi za vzornú spoluprácu a vzorný prístup v celej situácii. Ďakujem moc a určite budem ochotný využiť ďalšie služby Vašej firmy.

MO

Milan O.

Bodíky

Dobrý deň, chcel by som Vám poďakovať za perfektnú spoluprácu a perfektné prevedenie od Vašich zamestnancov. Určite Vás budem odporúčať. Prajem Vám krásny víkend Luboš Ch.

Dobrý deň, chcela by som vyjadriť svoje poďakovanie Vašim pracovníkom pri realizácii domácej čističky odpadových vôd, boli skvelí, prišli v určený čas, pracovali perfektne, trpezlivo všetko vysvetľovali aj môjmu 80 ročnému otcovi, skvele vysvetlili chod čističkye, zákernosti prevádzky. No jednoducho jednotky, viac takýchto remeselníkov by sme potrebovali vo všetkých odboroch. Ešte raz veľmi ďakujem za skvelú realizáciu a prajem veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom a prianím pekného dňa Lenka.

LK

Lenka K.

Kováčová

Veľká pochvala chlapcom za vykonané práce, prístup a ochotu. Vďaka.

KV

Kryštof V.

Trenčín

Od roku 1994

História značky SINEKO sa začala písať v roku 1994.

2002

Formulácia stratégie pre 21. storočie a vznik spoločnosti SINEKO Engineering v dnešnej podobe.

2004

Reorganizácia spôsobu výroby a obchodu zo zákazkového spôsobu predaja na typizovanú produkciu s korporátnym systémom riadenia kvality s dôrazom na zvyšovanie kvality a úžitkovej hodnoty produktov.

2006

Systematická inovácia a vývoj nových produktov ako súčasť všetkých procesov, priemyselná ochrana novátorských riešení a zahájenie sériovej produkcie plastových nádrží typu NAUTILUS. Túto koncepciu konštrukcie nádrží používame a zdokonaľujeme dodnes.

2010

Hospodárska kríza, prepad produkcie aj tržieb, stagnácia inovácií a vývoja.

2014

Návrat do stratených pozícií, zmena cieľov aj stratégie na základe poučenia z dôsledkov hospodárskej krízy. Zavedenie nových a do tej doby ojedinelých komplexných služieb pre našich zákazníkov - doprava zadarmo do 150km od SINEKO Hlohovec, komplexná dodávka nádrží NA KĽÚČ vrátane zemných prác.

2018

SINEKO sa stáva lídrom v segmente plastových nádrží ako v oblasti konštrukcie, spoľahlivosti výrobkov a spektra ponuky služieb, tak aj v v objeme predaja a realizácií. Investície do nových progresívnych technológií, rozšírenie výrobnej a expedičnej základne pre Českú republiku a Slovensko.

2020

Inovácia v kvalite a komplexnosti dodávok a služieb zákazníkom, zavedenie nového extra odolného radu plastových nádrží do spodnej vody NAUTILUS® EXTREME line, postavenej na unikátnom koncepte STEELPLAST® spoločnosti SINEKO.

Certifikát systému riadenia kvality

Naša ponuka

Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.