Potrebujete pomôcť?
+421 903 573 090
(Pondelok - Piatok: 7.30–16.00)

Riešite dažďovú alebo odpadovú vodu? Vyhnite sa kompromisom.

Pokiaľ staviate nové bývanie, alebo chystáte rozsiahlejšiu rekonštrukciu rodinného domu, asi vás hneď tak nenapadne riešiť z akého materiálu bude vaša nová nádrž na dažďovú vodu, septik alebo žumpa. Možno si hovoríte, že je to vec, ktorú aj tak zakopete pod zem, tak prečo to riešiť? Pozor, pravda je úplne inde.


Voda v poriadku = bývanie v poriadku

Správne riešenie odpodovej alebo dažďovej vody zďaleka nie je kozmetická záležitosť. Spôsob, ako a z čoho je zariadenie vyrobené, totiž priamo ovplyvňuje, ako pohodlne sa Vám bude v dome bývať. Nevhodný materiál alebo zlá konštrukcia a výrobok sa môže zrútiť, alebo byť vyplavený na povrch vztlakom spodnej vody. A to môže znamenať, že váš dom bude bez možnosti odvodu odpadovej vody prakticky neobývateľný, alebo naviac vás môžu čakať pomerne veľké výdaje na inštaláciu nového zariadenia. Nie vždy sa totiž podarí, že k poruche dôjde ešte v záručnej dobe.


Ukážka zdeformovanej nádrže po inštalácii z dôvodu pôsobenia vztlaku spodnej vody. Ku konštrukcii bol použitý iba plast.STEELPLAST® je naša manifesto

Každý výrobca vám povie, že práve jeho riešenie je to správne. Rovnako sa vám priznáme, že to samozrejme cítime rovnako. Ale na rozdiel od ostatných sme si dali za cieľ vytvoriť niečo nekompromisné, výrobok, ktorý ukáže, že ekologické riešenie odpadových a dažďových vôd je zodpovedná cesta a pri ochrane budúcnosti našich detí jednoducho nemôžeme robiť kompromisy. 


STEELPLAST® - výhodnejší ako betón. Bez obetónovania


Všetko stojí na prepracovanom systéme výztuží z nerezovej ocele v kombinácii s prvoakostným polypropylénom od popredných svetových výrobcov. Táto kombinácia zaisťuje vysokú statickú odolnosť a dokonalú vodotesnosť. Navyše nepodlieha degradácii a zaisťuje tak takmer neobmedzenú životnosť v akomkoľvek teréne a maximálnu prívetivosť k životnému prostrediu. Najlepšie na tom je, že všetky tieto vlastnosti si koncept STEELPLAST® drží bez nutnosti zložitosti v podobe obetónovania alebo náročných stavebných úprav.

Porovnanie vlastností nádrží s konštrukciou STEELPLAST® s ostatnými typmi nádrží


STEELPLAST®Bežný plastBeton
Rýchla a jednoduchá inštaláciaánoánonie
Cenová dostupnosťánoánoáno
Vhodný do nestabilných podmienokánonieáno
Odolný proti zrúteniu ánonieáno
Životnosť po niekoľko generáciíánoánonie
Neuvoľňuje mikroplastyánonieáno

Čo si z toho vziať?

Či už hľadáte múdre riešenie dažďovky alebo odpadových vôd, myslite vždy na to, aby sa vám investícia vyplatila v dlhodobom meradle a nevyžadovala náročnú údržbu. Pokiaľ sa rozhodnete pre SINEKO, radi vám poskytneme záruku, že podobné problémy skrátka vyriešime nadobro. 

Radi Vám zavoláme

Neváhajte,pošlite nám svoje telefónne číslo a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Alebo nám napíšte e-mail.
Rádi Vám napíšeme

Neváhajte, odošlite nám svoju e‑mailovou adresu a  my Vám čo najskôr napíšeme.